Czekaj...

Trenerka personalna

Women's fit stworzyłam z myślą o kobietach, które pragną dokonać zmiany w swoim życiu i poczuć się dobrze z samą sobą. Wiem jak trudno jest zrobić pierwszy krok. Żyjemy w świecie, w którym jesteśmy bombardowane wizerunkami nierzeczywistych tzw. "idealnych ciał". Imponujące przemiany, które oglądasz w Internecie budzą podziw i frustrację. Decydujesz się na dietę 1000 kcal i ćwiczysz w domu w obawie przed tym, że będziesz oceniana.

Znasz ten scenariusz?

Niewłaściwą dietą i brakiem wiedzy na temat poprawności wykonywanych ćwiczeń narażasz na szwank własne zdrowie. Pytasz skąd to wiem? W pogoni za wymarzoną sylwetką sama przepracowałam różne diety i nowości treningowe, niejednokrotnie czerpiąc wiedzę z poradników.

Przekonałam się, że regularny, właściwie dobrany przez trenera zestaw ćwiczeń, połączony ze zdrową dietą dostosowaną do trybu życia i treningu, pozwalają osiągnąć wyznaczony cel.

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym

Mam także uprawnienia trenera medycznego. Nabyłam umiejętność niwelowania dolegliwości bólowych tkanek miękkich wykorzystując masaż funkcyjny i poizometryczną relaksację. Dokształcam się uczestnicząc w szkoleniach i webinariach dotyczących metod treningowych i żywienia.

Sport zawsze był dla mnie ważny. 

Przez 8 lat trenowałam siatkówkę. Później przyszła fascynacja bieganiem. Jednak to wizyta na siłowni i trening siłowy spełnił moje oczekiwania.

Moje doświadczenie treningowe pokazuje, że najlepsze efekty daje różnorodny trening, dlatego nie zamykam się na jeden rodzaj aktywności. W treningach wykorzystuję ćwiczenia siłowe, funkcjonalne i kardio. Od początku naszej współpracy Twoje cele stają się moim celami, do których dążymy wspólnie. Duży nacisk kładę na Twoje bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń.

 

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i odbywa się w klubie.

W trakcie spotkania wypełnisz ankietę personalną, porozmawiamy na temat Twojego zdrowia, nawyków żywieniowych i określimy cele treningowe. Przeprowadzę próbny trening, w trakcie którego wykonasz testy funkcjonalne pozwalające ocenić Twoje wzorce ruchowe. Wszystko po to, aby Twój trening był bezpieczny i efektywny.

 

Umów się na trening

x