Czekaj...

Opinie

Zapoznaj się z opiniami o mnie

Marta G.

Z Agnieszką trenuję od roku, bardzo ją polecam. Oprócz takich oczywistości, że nie pozwoli Wam zrobić sobie krzywdy i przypilnuje, jak poprawnie wykonać każde ćwiczenie, ma ogromną wiedzę na temat dietetyki. Poza tym jest cudowną osobą i to chyba wystarczy, żebyście wreszcie spróbowały. Aha, oferta cenowa też jest konkurencyjna 😉

Marta T.

Treningi z Agnieszką nigdy nie są nudne. Połączenie profesjonalizmu i nietuzinkowej osobowości. Fantastycznie motywuje, układa indywidualne plany treningowe i dietę. Polecam z całego serca.

Dorota H.

Na zajęciach jest super pod każdym względem. Ćwiczenia są dostosowane do możliwości, Agnieszka czuwa nad poprawnym ich wykonaniem, motywuje i doradza. Świetna atmosfera, na luzie i bez stresu, ale nie ma „chodzenia na skróty”   Od pierwszych zajęć wiedziałam, że to jest to czego szukałam! I teraz po każdym treningu z Agnieszką wracam naładowana energią na cały tydzień.

Karolina W.

Trening z Agnieszką to nie tylko zdrowy wysiłek fizyczny, ale chodząca encyklopedia na temat prowadzenia zdrowego trybu życia. Pomaga nie tylko zgubić zbędne kilogramy, dzięki niej zmienisz swoje nawyki żywieniowe już na zawsze. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy, nawet podczas ciężkiego treningu, a przecież uśmiech to samo endorfinowe zdrowie!!! Satysfakcja z Women’s Fit gwarantowana!!!

Katarzyna W.

Moja ulubiona trenerka. Agnieszka wciąż wnosi coś nowego na ćwiczenia i nie ma mowy o nudzie 😀                       Nie pozostawia nigdy moich pytań bez odpowiedzi, co świadczy o jej wiedzy i doświadczeniu.
Z czystym sercem polecam wszystkim, którzy chcą wnieść trochę sportu w swoje życie.

Więcej opinii znajdziesz na moim Facebooku  www.facebook.com/WomensFitPl/

 

x