Czekaj...

Trening personalny kobiet

Trening funkcjonalny

Trening z wykorzystaniem przede wszystkim masy własnego ciała, wolnych ciężarów i przyrządów wymagających stabilizacyjnej pracy całego ciała. Celem treningu jest poprawa siły, szybkości, wytrzymałości i koordynacji. Specjalnie dobrane ćwiczenia poprawiają wzorce ruchowe i tym samym ułatwiają funkcjonowanie w życiu codziennym.

Trening bodybuilding

Trening kształtujący sylwetkę w oparciu o ćwiczenia wielostawowe i izolowane, z wykorzystaniem wolnych ciężarów i sprzętu dostępnego w klubie.

Trening medyczny

Trening z uwzględnieniem jednostki chorobowej i kompensacji wynikających m.in. z nieprawidłowych wzorców ruchowych, poprzez wprowadzenie ćwiczeń terapeutycznych. Mobilizowanie tkanek miękkich z wykorzystaniem masażu funkcyjnego, poizometrycznej relaksacji, głębokiego poprzecznego rozcierania, nieinwazyjnego uwalniania punktów spustowych i mięśniowo-powięziowego rozluźniania.

Trening obwodowy

Trening, na który składają się ćwiczenia angażujące różne grupy mięśniowe, połączone w obwód, wykonywane w określonej jednostce czasowej lub ustaloną liczbą powtórzeń. Trening wpływa na poprawę wytrzymałości, wzmacnia mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. Dostępny również w wersji grupowej (maksymalnie 10 osobowa grupa).

Trening interwałowy

Trening możliwy do wykonania w każdych warunkach. Poprawia wytrzymałość, a przede wszystkim przyśpiesza metabolizm, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Trening w plenerze

Idealna propozycja w okresie letnim, której dodatkową korzyścią jest dotlenienie organizmu i obcowanie z przyrodą. W trakcie treningu wykorzystuję taśmy typu TRX, gumy oporowe i wszystko to, co jest dostępne w terenie.

Trening w parze

Jeśli trudno jest Ci samej zmobilizować się do treningów, zaproś koleżankę, chłopaka, męża i ćwiczcie razem. Spędzicie miło czas, wzajemnie motywując się i wspierając.

Trening z dojazdem do domu

Jeśli z jakiś powodów nie możesz albo nie chcesz skorzystać z zajęć w klubie, masz możliwość wyboru treningu z dojazdem do domu. Przyjadę do Ciebie ze sprzętem, który będziemy mogły wykorzystać w warunkach domowych.

Trening dla mam

Trening skierowany do młodych mam, które chcą wrócić do formy po urodzeniu dziecka. Kombinacja odpowiednio dobranych ćwiczeń z uwzględnieniem dolegliwości po przebytej ciąży i połogu pozwoli w bezpieczny sposób wzmocnić ciało.

x